Penti’ye Aşkı Hisseden Vitrin Yaptık

Penti, Türkiye’de mağazacılık adına bir ilke imza atarak, bu Sevgililer Günü’nde mağaza vitrinini eğlenceli ve teknolojik bir kampanya ile süsledi.

Kısa süre önce yaptığı kampanya ile Scorp’ta 4 milyonun üzerinde izlenme ile dikkatleri üzerine çeken Penti, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Cevahir AVM’de yaptığı online + offline entegre kampanyası ile yine ilgi odağı olmayı başardı.

Penti, Dijital Reklam Ajansı Utopic Farm’ın hayata geçirdiği #AskimSonsuz Akıllı Vitrin Etkinliği ile 12-14 Şubat tarihleri arasında Penti Cevahir AVM mağazasına gelen misafirlerini, uzun süre akıllardan çıkmayacak bir deneyime ortak etti.

Mağazanın vitrin camındaki kalplerin içinde yer alan süper hassas sensörler sayesinde, camın üzerindeki kalplere dokunan çiftlerin statik elektriğinden yararlanarak harekete geçen ve el ele tutuşan sevgililerin otomatik olarak fotoğrafını çeken vitrin, çiftlerin #AskimSonsuz diyerek poz vermesi ile onlara hem aşkı hissettirdi hem de fotoğraflarını anında basıp hediye ederek aşkları ölümsüzleştirdi.

Augumented Reality teknolojisi ile çiftlerin ekrana dokunma anında dolmaya başlayan kalp ve sonrasında ekran üzerinde yağan güller, bu ana tanıklık edenlere unutulmaz bir deneyim yaşatmış oldu.

Türkiye’de ilk defa kullanılan bu teknoloji ile adından söz ettiren Penti, 14 Şubat Sevgililer Günü projesi ile #AskimSonsuz diyen tüm çiftlerin Sevgililer Günü’nü iz bırakacak bir şekilde kutlamış oldu.

 

Künye

Marka: Penti

Ajans: Utopic Farm

Ajans Başkanı: Yiğit Kalafatoğlu

Markalar Direktörü: Seçil Arıcan

Marka Yöneticisi: Selda Kara

One thought on “Penti’ye Aşkı Hisseden Vitrin Yaptık

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *