Pazarlama Zirvesi’nde Back-Up Dünyası’nın mutfağına girin…

Bu yıl, 7 – 8 Aralık tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan Pazarlama Zirvesi’nde Back-Up ile birlikte yer alacağız ve 8 Aralık Perşembe günü, saat 15.00’da TOPKAPI B salonunda sıradışı bir sunum yapacağız.

Pazarlama Zirvesi kapsamındaki ‘Müşteri İçin Müşteriyle Birlikte Sosyal Medya İletişimi’ başlıklı paralel oturumda, Back-Up Genel Müdürü Sitare Sezgin, Back-Up Reklam ve Halkla İlişkiler Yetkilisi Seçil Temel, Utopic Farm İletişim Direktörü Yiğit Kalafatoğlu ve Mutfak Sırları blogunun sahibi Nilay Tulum sahnede olacak.

Oturumda Back-Up’la birlikte Dr. Back-Up ve Back-Up Travel‘ın sosyal medya macerasının ilk bir yılı masaya yatıracağız. Bu noktada da, maceranın farklı farklı öğelerine değinerek: Kendisini anlatmak yerine sunduğu avantajları harmanlayarak Back-Up’lıların nasıl yaşadığını anlatan, life-style içeriklerle okurlara yol gösteren ve onları dinleyen ‘backupdunyasi.com’; Facebook ve Twitter üzerinden düzenlenen eğlenceli kampanyalar ve belki de en önemlisi sosyal medyadaki ilk bir yıl içinde esas amacın: Back-Up markalarını tüketiciye yaklaştırmak, samimi ve yakın bir iletişim kurmak kadar, hatalardan da ders almak olduğu da dinleyicilerle paylaşacağız.

Bunların yanı sıra marka dinamiklerini sosyal medyayı en iyi kullanabilecek şekilde harekete geçiren Back-Up’ın buradan gelen bilgileri hızla değerlendirerek üye iletişimi ve müşteri memnuniyetini arttıracak bir alan oluşturma süreci; sosyal medyaya nasıl hazırlanıldığı, strateji belirlenmesi, iletişim dili, bloggerlar ile iletişim, uygulamalar ve kampanyalar, itibar ve kriz yönetimi, içerik ve şikayet yönetimi gibi konulardaki deneyimlerimizi de unutmayacağız…

Yani özetle Back-Up’ın brownie lezzetindeki iletişim dili ve bu brownie’nin hazırlandığı mutfağın tüm detayları konuşuşacağız. Mutlaka sizi de bekliyoruz!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *